G-Book

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

The maximum upload file size: 2 MB. You can upload: image, audio, document, spreadsheet, interactive, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

wp-puzzle.com logo

6 045 vzkazů v “G-Book

 1. Já jsem děsněj pozér, co se týče těch SpaceX a různých přistání na Marsu.
  Mě to vůbec nebere. Jo, super, šikovní kluci, ale já jak vidím, že tam přistává, tak mi hned v hlavě přepne na miliardy lidí, kteří nemají kde srát, nemají pitnou vodu, nemají zdravý jídlo…
  Prostě si to nevychutnám. Tolik peněz, tolik chytrých lidí – a oni svoji energii dávají na to, abysme na Marsu našli šutry a pěkný fotky.
  Jasně, pointa vědy je, že během toho a potom díky tomu na něco strašně přijdeme a posune nás to.
  No… možná kdyby místo toho přímo na něco se snažili přijít, tak by to bylo efektivnější.

  tldr: nejdříve ukliďme bordel tady na planetě a pak lítejme jinam. Jak já můžu učit fyziku.

  1. Tohle lidi to nemaji na starosti. Jsou jen v tom, co maji na starosti mnohem lepsi nez ti, co maji na starosti ty druhy veci.

   1. Za prvnima starostma patri carka. Ostatne za starostama patri cara vzdycky – aneb pocmarej si sveho starostu.
    Dekuji, nashledanou.

  2. Nejlepsi veci stejne vznikly omylem. Cili se da rict, ze nemusi byt nejlepsim zpusobem, jak neco vynalezt, snazit se to vynelezt. Zaverem je tedy v dnesni dobe pristani sondy na Marsu jednim z idealnich reseni, jak neco noveho vynalezt, protoze nikdo stejne momentalne neumi vynalezt nic nepsiho nesouvisejiciho s problemy lidstva, coz je jak uz jsem napsal jednim z nejlepsich zpusobu, jak neco vynalezt.
   Dekuji, nashledanou.

 2. Jsem v apatické fázi. Už nic nevymýšlím. Určitě se všechno posere. Buď skončíme moc brzo, nebo nic nestihneme. Nebude je to bavit a budou hrát na mobilu, v půlce navrhnou Dostihy, dva utečou přes balkón k Suchánkům a domů, Dolf pojede nakrmit kočky a bokem pro zbytek rozjede Stenly skvělou kampaň plnou napětí a smíchu.

 3. z netu:

  teď okolo mě šel krásný drb. bohužel z čtvrté až páté ruky a spíš to nebude úplně zakotvené v realitě, ale je to krásné.

  Hochům z domácí péče v Lánech se už práce docela zajídá. Nejedlého sere jak moc Mynář při kradení mlaská nahlas a je šance že spíš bude žalobičku na krácení dotací podporovat. No a Ovčáček by měl být Babišovou spojkou na hrad a údajně se spekuluje o tom, že by se objevil na kandidátce ANO v podzimních volbách.

 4. nejmenované zdroje uvádí, že Hamáček začal řešit krizi tím jediným logickým způsobem – rozchlastal se ve velkým.

 5. Baline, poraď mi nějaké PJ fígle. Zatím mě napadlo, že co chvíli hráčům řeknu, ať si hodí na inteligenci a pak řekni “Dobrý, nic, hrajte dál.”

  1. Jo to je dobry tohleto, dalsi osvedceny figl je, ze jim udelas velky problem a nechas je ho vyresit. Nemusis pak skoro nic chystat stejne jako moje stara kampan.

  1. nebejt tam zlitej tak skacu z okna … hlavni problem je ze se nesoustredite na hlavni motiv a zamotavate se do toho vic a vic .. vic lokaci .. vic vyslychanejch lidi ..
   a hlavne me neposlouchate

  1. Zychleni, ktere udeli magnet kulicce pred druhy magnet musi byt vetsi, nez zpomaleni pri srazce s dalsim magnetem, ktere je zpusobeno vznikem tepla a dalsi odpadni energie vzniknuvsi v dusledku laboratorne neidealniho prostredi. Pokud by byla srazka idealni, postaci ke zrychlovani libovolne slaby magnet.

   1. No jo, problém je, kde se tam vzala ta energie.
    Kdyby to bylo tak jednoduché, tak se takto bude vyrábět energie – vezmeš magnety, ťukneš trošku do kuličky a na konci plna magnetu ta kulička pohne turbínou.
    Z ťuknutí na začátku (1 Joule) jsi dostal otočení turbíny (1 MJoule), tady nám něco hapruje se zákonem zachování energie.

 6. (tvl životaschopnost? obranné číslo? odolnost? bojovnost? zranitelnost? Ano, samozřejmě, všechno tohle u každého kokotka, co na vás vyskočí, mám přesně napsané, protože vím, co to znamená. Tyvole a tam je vlastně ještě nějaká inicitativa! … ale ok, zachrastím kostkama a nalistuju náhodné číslo, to půjde. Po hodině se půjdu vyčůrat a nenápadně uteču.)

 7. (cywe, nikdy nikdo nesmí vidět, jak já jako PJ řeším probíhající boj. Naštěstí vím, co mám říkat, jako “tak to bylo slabý, uber si 8 životů”, u toho chrastit kostkama a dělat, že něco počítám a píšu. “No, to se ti povedlo, teče z něj krev, připadá ti, že na něj stačí obyčejný meč, už kulhá, ale žije.” Zachrastit 3x kostkou “Vedle.”)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

The maximum upload file size: 2 MB. You can upload: image, audio, document, spreadsheet, interactive, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

wp-puzzle.com logo