G-Book

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

The maximum upload file size: 2 MB. You can upload: image, audio, document, spreadsheet, interactive, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

wp-puzzle.com logo

6 192 vzkazů v “G-Book

  1. Nechtěl bych být v kůži likvidátora případné pojistné události. Takové kauzy se táhnou roky.

 1. u starejch her slzu zamckl jsem. Btw ted hraju na mobilu carmageddon. Doporucuju, je to zcela bez reklam a ikdyz se daji odemknout levely za relany penize, neni to vubec potreba. Doporucovacz.

 2. kruci, zase jsem si nadělal dopředu a pak nedodělal novinky :/
  pane Veverko octupte, to by se za starého gpointu nestalo

 3. místo peří se tu budou dárky snášet.
  já ti přeju hodně zdraví, ať ti péro pěkně stojí!
  ať máš stále pěkně síly, ať tví péro není líny!
  máme tě rádi.

  1. jedinečná narozeninová píseň, kterou pro oslavenkyni složil a napsal Petr Kunda a ve spolupráci s TV Prima natočil videoklip

  1. Nemuzu si pomoct, mne proste vtipy o huleni neprijdou nejak vtipny, sry. Je to asi jako bulharske pivo nebo treba polska lednicka.

 4. neověřeno interní:

  Byla u nás na návštěvě známá, která dělá na ministerstvu zdravotnictví. Moc jí nevidam, tak jsme pokecali. Došla řeč i na Zemana, kdy říkala, že vozejk Zeman dostal proto, že ho už gorily odmítaly ve dvou nosit po baráku a jelikož se takovej nohsled shání těžce, musel zemák ustoupit požadavku. Na hradě resp. v lumbeho vile už nežije, protože tam nebyl stalej personál a jídlo dostával z ty zaměstnanecky jídelny. Tohle info má od kolegyně, která nějak pendluje mezi lidmi z hradu a ministerstvem.

  Co se týče babise, tak samozřejmě má poslední slovo ve všem on a jednu chvíli už bylo na spadnutí, že by vzal i post ministra zdravotnictví. Nejlepší z posledních ministrů byl prý Adam Vojtěch, byl slusnej a měl i dobrý nápady, jen jich dost neproslo přes Babiše. Největší kreten byl prymula, typickej voják, potřeboval deset hlášení o každý picovine písemne denně a byl dost arogantní.

    1. To, že se odpovědi neukážou hned, je chyba pana Veverky, pane Veverko octupte.
     To mi řekněte, co je to za funkci, že někdo napíše odpověď, klikne odeslat, data přiběhnou na server a tam je funkce “počkej 10 sekund a pak to zobraz, není kam spěchat”.

     1. dělá to cashování, které z nějakého důvodu ignoruje že to nemá dělat

     2. Cash je hotovost. Cache je vyrovnavaci pamet. Spravna ceska zprasenina bude tedy “cachovani.”

     3. ano napsal jsem to špatně, jako omluvu přijměte prosím písničku od jonyho cache po kterém je to pojmenované. Cache slouží k tomu aby požadavky na stahování stále stejných věcí z webu nezahltili server. Takže správně patří sestavení stránky special cachovat ale špatně cachovat gbook. Proč to všechny mé pokusy o nastavení preferencí ignoruje nevím. Nyní třeba by to mělo byt vypnuté uplně. https://www.youtube.com/watch?v=8AHCfZTRGiI

     4. respekt už si nekupuju ale ted mi přijde že už se ukazuji hned

 5. Belzebub nic moc, respekt je super, spoler taky, kick je zbytecnej, Lara je pusina, streaming nechapu, samira taky ne, pohreb je famozni, lodyhy bida, volebni video je ok a joking hazard je v poradku.
  Dnes s odrenejma usima 55%, coz by u Blanky Roupcovy nestacilo ani na 4.
  Dekuji nashledanou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

The maximum upload file size: 2 MB. You can upload: image, audio, document, spreadsheet, interactive, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

wp-puzzle.com logo